fbpx

BON TURYSTYCZNY

REGULAMIN KORZYSTANIA I REALIZACJI BONÓW TURYSTYCZNYCH

 § Postanowienia ogólne

1. Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór w Świlczy honoruje bony turystyczne, użyte do skorzystania z usług noclegowych, w ramach pobytu w dowolnie wybranej ofercie dostępnej na stronie hotelu www.hotelnowydwor.pl (pokoje oraz pakiety).

2. Możliwość realizacji bonu dotyczy rezerwacji dokonywanych wyłącznie bezpośrednio w Hotelu, telefonicznie, mailowo oraz przez systemy Travelist oraz Triverna.

3. Bonu nie można przekazać osobom trzecim.

§ Okres ważności i warunki realizacji

1.Bon jest ważny do 31.03.2022 lub do momentu wykorzystania środków.

2.Data ważności bonu oznacza dzień, do którego musi nastąpić rezerwacja usługi noclegowej i opłacenie jej bonem. Termin realizacji usługi może być późniejszy niż data ważności bonu.

3.Bon nie podlega wymianie na gotówkę.

4.W przypadku ,gdy pobyt będzie droższy niż wartość bonów, klient dopłaca różnicę gotówką, przelewem, kartą lub dokonuje płatności online zgodnie z zasadami rezerwacji Hotelu. Za uiszczoną dopłatę klient może otrzymać fakturę. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie hotelu w przypadku chęci otrzymania faktury za uiszczoną dopłatę.

5.W przypadku, gdy wartość pobytu będzie niższa niż wartość bonu użytkownik ma możliwość odpisywania od bonu wykorzystanej kwoty, co pozwoli na pomniejszenie wartości bonu o wykorzystaną kwotę. Informację o dostępnych środkach można uzyskać na swoim profilu ZUS PUE.

§ Sposób realizacji

1.Posiadacz bonu dokonuje wyboru oferty spośród dostępnych na stronie www.hotelnowydwor.pl

  1. W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się z Recepcją Hotelu pod numerem +48 609 721 105, +48 17 856 09 90 lub adresem email: recepcja@hotelnowydwor.pl

3.Podczas rezerwacji proszę poinformować pracownika o chęci realizacji bonu.

  1. Warunki płatności i gwarancji rezerwacji kształtują się następująco – bon zostanie aktywowany tuż po dokonaniu rezerwacji i zgodnie z jej warunkami nie będzie można ubiegać się o zwrot niewykorzystanej kwoty w przypadku nie dojazdu lub rezygnacji z pobytu. W przypadku, gdy wartość pobytu przewyższa wartość bonu, różnica zostanie opłacona przed przyjazdem przelewem lub kartą, w terminie wskazanym w potwierdzeniu rezerwacji. Opłacona różnica również nie podlega zwrotowi w przypadku nie dojazdu lub rezygnacji z pobytu.

5.Podczas rezerwacji telefonicznej/e-mail, po wybraniu konkretnej oferty, Gość otrzyma potwierdzenie rezerwacji, zawierające szczegóły warunków rezerwacji.

§ Postanowienia końcowe

1.Regulamin Realizacji Bonów stanowi integralną część każdego zamówienia.

  1. Gość, składając zamówienie, oświadcza, że zapoznał się i akceptuje treść Regulaminu Realizacji Bonów.

Rezerwuj pokoje Rezerwuj salę weselną Rezerwuj salę konferencyjną