fbpx

Restauracja 

Przyjemność dla podniebienia!

Restauracja Hotelu Wellness & SPA Nowy Dwór w Świlczy harmonijnie łączymy bogactwo kuchni polskiej i kulinarną różnorodność najdalszych zakątków świata. Starannie przygotowane menu Szefa Kuchni oparte o regionalne produkty od zaufanych dostawców to propozycja dla  prawdziwych smakoszy. Nasze menu tworzymy inspirując się tradycyjnymi recepturami połączonymi z nowoczesnym wykonaniem i podaniem.

Do wszystkich wykwintnych dań proponujemy szeroki wybór win i alkoholi.

Do odkrywania niepowtarzalnych smaków zapraszamy Gości hotelu, jak również mieszkańców Rzeszowa oraz okolic, a także odwiedzających miasto turystów.

Zapraszamy codziennie w godzinach 11.00 – 23.00.

Bufet śniadaniowy
Skosztuj dań z naszego szerokiego wyboru śniadań w eleganckich wnętrzach Hotelu Wellness & SPA Nowy Dwór. Bogaty bufet śniadaniowy (w cenie 45 zł/os.) dostępny jest nie tylko dla Gości hotelowych. Znajdziecie w nim wybór dań gorących, zimnych, lekkich przekąsek, a także słodkości.

W naszej ofercie znajduje się również organizacja śniadań biznesowych, cenionych za kameralną atmosferę i profesjonalną obsługę.

Na przepyszne śniadania zapraszamy codziennie w godz. 7.00 – 10.00.

Podkarpacki Szlak Kulinarny
Z dumą zapraszamy również do skosztowania wyjątkowych dań regionalnych promowanych również przez Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki – jedyny aktywny Szlak Kulinarny w Podkarpackiem. .

Szlak Kulinarny promuje zwiedzanie regionu poprzez jego bogatą tradycję kulinarną i poznawanie regionu poprzez wrażenia kulinarne. Menu serwowane w lokalach to wysokiej jakości dania regionalne przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, a na potwierdzenie wspaniałego smaku dania poddaje się certyfikacji.

Do naszej Restauracji zapraszamy serdecznie na przepyszne Carpaccio wołowe, Kapuśniak na żeberkach wspaniale pachnący majerankiem, a na danie główne Goleń cielęcą z kaszą pęczak i buraczkami. Na deser natomiast do przepysznej aromatycznej kawy proponujemy Torcik z jagodami i kremową masą serową.

Rezerwuj pokoje Rezerwuj salę weselną Rezerwuj salę konferencyjną