fbpx

GABINETY SPA

Gabinety SPA i odnowy biologicznej

Miejsce, w którym każdy znajdzie coś na miarę swoich potrzeb. Stała kadra wykwalifikowanych pracowników zadba nie tylko o urodę, ale również o samopoczucie. Gabinety SPA w Centrum Wellness & SPA to bogata w liczne i stale unowocześniane zabiegi oraz rytuały na ciało, a także masaże. Mamy do dyspozycji nowoczesny niezwykle sprzęt, wprowadzamy nowości oraz promocje.

Masaże i rytuały na ciało

Każdego zainteresuje duży wybór masaży, nie tylko klasycznych, ale również leczniczych, relaksacyjnych, aromaterapeutycznych oraz nasza specjalność- masaże Ayurwedyjskie.
Zapewniamy przyjemną atmosferę przy muzyce relaksacyjnej i blasku świec, a także profesjonalne podejście do każdego gościa. Wszystkie zabiegi są indywidualnie dobierane i modyfikowane na potrzeby klienta.

Zabiegi estetyczne na twarz

Oferujemy szeroką gamę zabiegów estetycznych na twarz z działu medycyny estetycznej takich jak: radiofrekwencja, mezoterapia bezigłowa, eksfoliacja kwasami o wyższych stężeniach i wiele innych . Wykonujemy również luksusowe rytuały na twarz jak i zabiegi pielęgnacyjne przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz najwyższej jakości kosmetyków. W ofercie posiadamy również podstawową kosmetykę dotyczącą zabiegów na twarz, dłonie, stopy, depilację, makijaże itp.

SPA dla włosów

Aby zaspokoić potrzebę pięknych i zadbanych włosów, jak również zdrową skórę głowy, stworzyliśmy specjalnie dla Państwa „SPA dla włosów”. Zabiegi rekonstrukcji keratynowej oraz pielęgnacji leczniczej skóry głowy firmy Joico nie tylko dbają o stan włosa, ale wprowadzają w głęboki stan odprężenia i relaksu podczas masażu głowy. Terapię można łączyć z masażami oraz innymi zabiegami. Typ kuracji jest proponowany indywidualnie po diagnozie włosów i skóry głowy. Z zabiegów mogą korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Włosy są gładkie, lśniące i zadbane, a skóra głowy zregenerowana i zdrowa.

Hydroterapia

Nowością wykonywaną w naszym Centrum Wellness & SPA, jest hydroterapia ,w której wykorzystuje się oddziaływanie wody na ustrój człowieka, zarówno do zabiegów leczniczych jak i profilaktycznych. Do tych zabiegów zaliczamy: bicze szkockie, masaż podwodny ręczny, kąpiel perełkową, kąpiele borowinowe. Zabiegi te poprawiają ogólny stan zdrowia, zwiększają odporność, koją układ nerwowy, ale również działają na szereg indywidualnych dolegliwości. Poprawiają funkcjonowanie układu krwionośnego, działają przeciwbólowo i rozluźniająco, wpływają leczniczo na układ stawowy.

Rezerwuj pokoje Rezerwuj salę weselną Rezerwuj salę konferencyjną