Wesela, sale weselne

wesela Hotel SPA Rzeszów

Zakochać możesz się w różnych miejscach

…niepowtarzalne wesela tylko u Nas!

Hotel Wellness & Spa „Nowy Dwór” to wymarzone miejsce do zorganizowania wesela. Tu znajdziesz komfort wesela, elegancję i profesjonalizm. Sprawimy, że ta wyjątkowa uroczystość na zawsze pozostanie w Państwa pamięci. Gwarantujemy komfortowe sale weselne, znakomitą kuchnię, profesjonalną obsługę oraz wysoki poziom świadczonych usług.

Nasze sale Weselne

Dysponujemy komfortowo wyposażonymi i luksusowo urządzonymi salami weselnymi. Uroczystość w naszym hotelu to gwarancja jakości i udanej zabawy. Wellness & SPA dla gości weselnych może być dodatkowym atutem przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca na uroczystość. Sale weselne w Rzeszowie są w stanie pomieścić nawet 250 osób. Taką pojemność ma największa sala w obiekcie – kongresowa. Do dyspozycji są również sala bursztynowa na 150 osób oraz  sala diamentowa na 100 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i dostosowane do takiej ilości gości.  Zwracają na siebie uwagę efektownym wystrojem. Sala weselna Rzeszów to zdecydowanie połączenie atrakcyjnej ceny z obsługą na najwyższym poziomie.

Wesela Rzeszów organizowane w hotelu ze SPA do doskonały pomysł. Od razu skorzystać można bowiem z oferty noclegowej dla gości, którzy przyjeżdżają z daleka. Hotel oferuje przestronny parking, mini plac zabaw dla dzieci i kameralny ogród z altaną, idealny do spędzania czasu w okresie letnim. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

sale weselne Rzeszów

Sala weselna Kongresowa

Sala weselna Bursztynowa

wesela, sala weselna bursztynowa
Sale weselne Rzeszów Hotel ze SPA

Sala weselna Szmaragdowa

Rezerwuj pokoje Rezerwuj salę weselną Rezerwuj salę konferencyjną