fbpx

WESELA, SALE WESELNE

Zakochać możesz się w różnych miejscach

…niepowtarzalne wesela tylko u Nas!

Hotel Wellness & Spa „Nowy Dwór” to wymarzone miejsce do zorganizowania wesela. Tu znajdziesz komfort wesela, elegancję i profesjonalizm. Sprawimy, że ta wyjątkowa uroczystość na zawsze pozostanie w Państwa pamięci. Gwarantujemy komfortowe sale weselne, znakomitą kuchnię, profesjonalną obsługę oraz wysoki poziom świadczonych usług.

Nasze sale Weselne

Dysponujemy komfortowo wyposażonymi i luksusowo urządzonymi salami weselnymi. Uroczystość w naszym hotelu to gwarancja jakości i udanej zabawy. Wellness & SPA dla gości weselnych może być dodatkowym atutem przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca na uroczystość. Sale weselne w Rzeszowie są w stanie pomieścić nawet 250 osób. Taką pojemność ma największa sala w obiekcie – kongresowa. Do dyspozycji są również sala bursztynowa na 150 osób oraz  sala diamentowa na 100 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i dostosowane do takiej ilości gości.  Zwracają na siebie uwagę efektownym wystrojem. Sala weselna Rzeszów to zdecydowanie połączenie atrakcyjnej ceny z obsługą na najwyższym poziomie.

Wesela Rzeszów organizowane w hotelu ze SPA do doskonały pomysł. Od razu skorzystać można bowiem z oferty noclegowej dla gości, którzy przyjeżdżają z daleka. Hotel oferuje przestronny parking, mini plac zabaw dla dzieci i kameralny ogród z altaną, idealny do spędzania czasu w okresie letnim. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sala weselna Kongresowa

os.

Sala weselna Bursztynowa

os.

Sala weselna Szmaragdowa

os.

Rezerwuj pokoje Rezerwuj salę weselną Rezerwuj salę konferencyjną